#jsounamtri SWEET TREE YEARS

7. ledna 2016 v 18:00 | Janička |  můj světVážení a milí,
30. prosince tomu byly 3 roky, kdy jsem vydala svůj první článek na tomhle blogu, a tak jsem se rozhodla, že 3 roky jsou krásný věk a že to moje "miminko" už je dost velké na to, aby si ty oslavy také užilo, celý leden oslavovat a Vás samozřejmě potěšit sérií článků, které budou vycházet jako projekt #jsounamtri.

Doufám, že se Vám bude tenhle projekt líbit a že si ho užijete společně se mnou.

Pevně věřím, že jste do nového roku 2016 vstoupili plni energie a síly užít si ho, co nejvíce to půjde.

A protože i k tomuto období nových začátků patří pohledy vzad a tak trochu toho bilancování, bude tento projek také tak trochu o tom. Chtěla bych shrnout, co všechno se tady událo, jaké jsem napsala povídky a články, co se mi honilo hlavou, jaký byl můj svět...

Samozřejmě byste si mohli sami projít archiv mého blogu a podívat se, ale s mým kometářem to pro Vás bude doufám více obohacující a zajímavé. Moje vzpomínání bude snad i hořkosladké, ale i veselé. Tedy alespoň v to věřím, protože bych nechtěla, aby se z toho stalo nějaké "depkonosičství".

Stěžovat si nehodlám, ikdyž to nebylo mnohdy vůbec legrační a zábavné. Ovšem i takový život je. Chvíli nahoře, chvíli dole. A když ten můj "drobeček" sfouknul pomyslné tři svíčky na dortu, řekla jsem si, že to stále stojí za to. Život je fajn a díky blogu a lidem, kteří jsou tu se mnou, se to "fajn" tak nějak násobí.

S díky a láskou
Vaše Janička


další článek projektu #jsounamtři TŘI ROKY PSANÍ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 7. ledna 2016 v 22:20 | Reagovat

Na články se opravdu těším, určitě víš, že tu rozhodně nejsem tři roky (možná ani rok), takže to pro mě bude i trochu nové a jiné poznání tebe a tohohle úžasného blogu.
Moc se těším a tvýmu mimču (a jeho mamině, bez ní by vůbec nebylo) přeji krásné Narozeniny a vše nejlepší do dalších let :-)

2 Andílek Andílek | Web | 8. ledna 2016 v 8:55 | Reagovat

Stejně jako Terka se opravdu těším na články a jsem na ně hodně, ale hodně zvědavá. Vzhledem k tomu, že sem chodím dalo by se říct od začátku (je to vůbec možný? O_O  :D  :D ). A přidávám se k přání všeho nejlepšího do dalších let ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama