My music of the 2012 2/2

2. ledna 2013 v 13:48 | Janička |  music of my heard
Další nálož hudby. Doufám, že Vám ukážu i něco, co jste třeba doteď neznali nebo to znovuobjevíte.


Hudba léčí, oslovuje, inspiruje, hladí po duši... Jenom se musí najít ta správná. Ze je to mnohdy těžké? Ano. Souhlasím. V tom kotli, kde se mísí směs různých stylů a směrů, není lehké se orientovat, ale radím vám: Jděte za srdce. Ikdyž ji slyšíme ušima, vnímíme mozkem, děláme rukama a hlasem, tu sptrávnou najdete vždy na lévé straně hrudníku.

Každý občas nerozumí světu kolem sebe nebo svět nechápe jeho. Existují songy, díky kterým pochopíte více, které Vám budou rozumět, pomůžou Vám se s něčím vyrovnat či něco pochopit.


Co vás napadne při jménu André Rieu?
Zkuste si odpovědět sami, ale abyste neřekli, že nemám srdce, dám Vám malou nápovědu.

Vybrala jsem opravdu jen zlomeček. Lahodí spíše uším nebo očím? Vypadá podle Vás takhle skutečný umělec? Udrželi jste slzy?

Ale teď jak se dostat z té depka, co? Co my zvedlo náladu minulý rok? http://www.youtube.com/watch?v=T5LjimmaO2k a samoždřejmě ty jeho ksichtíky http://www.youtube.com/watch?v=JjHPxKPXwbU, nebo roztomile dojatý http://www.youtube.com/watch?v=ZHIhuHNRDEs

Samosebou komentova můžete cokoliv. Budu vděčná za kažný ohlas. Popřípadě se ráda podívám na Vaše oblíbená videa. Děkuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nicole Damita Nicole Damita | 5. ledna 2013 v 23:44 | Reagovat

Ach bože  André Rieu je dokonalý dobre že si ho sem dala vďaka tebe som ho spoznala a dokázala by som ho počúvať celý deň a keď som si vypočula druhé video od neho to čo hrajú keď sa titanic potáma tak som mala dosť a začala som revať DOKONALÉ =)aj ostatný výber je superný =)

2 Janička Janička | Web | 6. ledna 2013 v 10:23 | Reagovat

[1]: Ano, ano. Taky u toho vždycky bulím. Je neskutečný a celý orchestr samozřejmě také. Tomuhle já říkám umění. Dokáže ve mě vyvolat nespočet emocí, které okamžitě vyplavou na povrch.
Díky za koment.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama