My music of the 2012 1/2

2. ledna 2013 v 12:42 | Janička |  music of my heard
aneb za vším hledej Glee.


Bohužel tento úžasný seriál jsem objevila poměrně nedávno. Přesně 24. května jsem si pustila první díl Glee. Tehdy jsem byla pouze zvědavá, co je to zač, když si o něm ve škole spolužáci stále vyprávějí. No, to jsem celá já. Všechno vždycky objevím, až pozdě. Ovšem pozdě, ale přeci. Neříká se to tak? Přísahám, že do konce května jsem měla první řadu za sebou a říkala jsem si, že další si už pouštět rozhodně nebudu. Jenže. Přišel poslední májový den a co myslíte? Už jsem hltala první epizodu druhé série. Ikdyž jsem si stále nechtěla přiznat, že už na tom trochu ujíždím. Jenže když jsem si za pět dní (přísahám, že za pět dní) pouštěla poslední díl, nezbývalo mi nic jiného než si připustit závislost na Glee. Pomalu jsem si vytvářela vztah k jednotlivým postavám a těšila se, co všechno zažijí v dalších dílech.
Pak už to se mnou šlo z kopce. :) Hledání písniček, terorizování bratra neustálím vyprávění o Glee, pouštění songů stále dokola, čímž jsem týrala všechny okolo, neschopnost zahrát bangbinton bez Loser like me. Pokračovalo to zbožťováním Chrise Colfera, crush na Darrena Crisse, zpívání jejich songů, čtení ff. A z jedné obyčejné holky se stal během pár okamžiků Gleek. Obrovskej Gleek. :) (To bylo teprve to pravé utrpení pro mou rodinu a přátele. Dokonce jsem některé z nich na to donutila koukat. No snad se jim za to někdy omluvím. :))

Takže jsem sestavila malou hitparádu písniček z Glee. Rozdělila jsem je na pmalé a rychlé a na prvním místě je samozřejmě má nejoblíbenější.

Fast songs:
1. Born this way
2. Loser like me
3. Edge of glory
4. We found love
5. Teenage dream
6. Perfect
7. Tic Tok
8. Smooth criminal

Slow songs:
1 Defying gravity (Kurt solo)
2 I have nothing
3 I´ll remember
4 I wanna hold your hand
5 Ben
6 Fix you
7 You and I
8 Forever young

Ovšem, že ty seznamy jsou mnohem delší, ale tohle je takový top, který můžu poslouchat stále dokola.

Pokud mě netypujete pouze na zabedněného Gleeka, přečtěte si i druhou část článku.
Napište mi jestli s pořadím souhlasíte, či to máte jinak.
Děkuji
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama